Świat oszalał na punkcie czekolady od momentu pojawienia się pierwszej tabliczki ponad 300 lat temu. Znalazł w niej towarzyszkę na "całe zło" z dużą dawką cennych pierwiastków: magnezu, wapna, żelaza, potasu, fosforu, witamin A i E, które wzmacniają i skutecznie pobudzają przyspieszając krążenie krwi. Zachłanność człowieka do eksperymentowania na sobie tego co dobre, spowodowała szerokie zainteresowanie przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.
Potwierdzono naukowo, iż kakao zawiera antyoksydanty oraz poliferole opóźniające starzenie się skóry. Przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn oraz działa nawilżająco, odżywiająco i wyszczuplająco. W związku z tym opracowano pielęgnacyjny produkt do relaksacyjnego masażu ciała serwując słodką chwilę zapomnienia.
HOT CHOCOLATE MASSAGE - Preparat czekoladowy do masażu. Gorąca czekolada - urzekający zapachem olejek do relaksacyjnego masażu ciała i twarzy. Przyspiesza przemianę materii, wygładza i odżywia powłokę skórną. Dostarcza soli mineralnych, witamin, protein, przeciwutleniaczy. Zawiera flawonidy będące ochroną naczyń krwionośnych oraz kofeinę, działającą stymulująco i redukująco na tkankę tłuszczową. Substancje aktywne: kakao, masło shea, olej migdałowy ze spektakularnym efektem.