Każdy pacjent jest moją wizytówką, więc zależy mi na tym, aby osoby wychodzące z gabinetu nie wywoływały negatywnych odczuć wśród swoich znajomych.

Moja filozofia w zabiegach estetycznych

"Według mnie zmiany w wyglądzie twarzy powinno się dokonywać etapami tak, by wizualnie zahamować naturalny proces starzenia skóry, nadać wygląd twarzy wypoczętej, nie doprowadzając jednak do zbyt radykalnych przemian, które mogą być zauważone przez najbliższe otoczenie. Za swoją najcenniejszą umiejętność w tym zakresie uważam zdolność do obiektywnej oceny potrzeby wykonania zabiegu, zahamowania w odpowiednim momencie a czasem rozpoznania, że jeszcze nie ma potrzeby ingerowania w naturę".

Dr. Marcin Ziętek pozuje do zdjęcia w gabinecie
Medycyna estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny, która ma na celu działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Zabiegi wykonywane w ramach medycyny estetycznej pozwalają usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna w dużej mierze skupia się na zahamowaniu procesów starzenia się skóry i likwidacji zmarszczek, ale przynosi też dobre efekty w zwalczaniu wielu innych problemów natury estetycznej.
Gabinet medycyny i chirurgii estetycznej 2
Certyfikaty
Gabinet medycyny i chirurgii estetycznej