Podejmuje decyzje dotyczące funkcjonowania gabinetu. Jej marzeniem jest, by każdy Klient przekraczający progi Instytutu był perfekcyjnie i rzetelnie obsłużony, a jednocześnie czuł się "jak u siebie". Czuwa nad tym, by każdy wykonany zabieg był najwyższej jakości. Dba o dobre samopoczucie osób odwiedzających Instytut oraz zatrudnionych w nim pracowników.


Absolwentka studiów pedagogicznych. Dzięki swojemu zamiłowaniu do piękna stworzyła to wyjątkowe miejsce. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń. Nieustannie poszerza swoją wiedzę o zdrowiu i urodzie. Na bieżąco śledzi wszystkie doniesienia ze świata kosmetyki. Jest otwarta na nowe rozwiązania ale pod warunkiem, że będą one skuteczne i bezpieczne dla Klienta. To dzięki Niej w Instytucie pracuje się na preparatach renomowanych firm, przy użyciu najnowszej generacji urządzeń i aparatur medycznych.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. W 2014 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii onkologicznej. W 2014 roku obronił pracę doktorską pt. (Ocena ekspresji oraz wartości prognostycznej białek ALCAM i ADAM-10 w czerniaku skóry), która uzyskała wyróżnienie Dziekana Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego. Od 2006 roku pracuje jako chirurg na II Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Od 2017 roku jest adiunktem w Katedrze Onkologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia i wykłady dla studentów wydziału lekarskiego, stomatologii i farmacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Od 2019 roku pełni funkcję kierownika Oddziału Chirurgii Onkologicznej II (Skin Cancer Unit), specjalizując się w leczeniu operacyjnym zaawansowanych nowotworów skóry, czerniaków i mięsaków tkanek miękkich. W Instytucie Sentido wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej i onkologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji w zakresie terapii anty–aging.

Moja filozofia w zabiegach estetycznych
"Każdy pacjent jest moją wizytówką, więc zależy mi na tym, aby osoby wychodzące z gabinetu nie wywoływały negatywnych odczuć wśród swoich znajomych. Według mnie zmiany w wyglądzie twarzy powinno się dokonywać etapami tak, by wizualnie zahamować naturalny proces starzenia skóry, nadać wygląd twarzy wypoczętej, nie doprowadzając jednak do zbyt radykalnych przemian, które mogą być zauważone przez najbliższe otoczenie. Za swoją najcenniejszą umiejętność w tym zakresie uważam zdolność do obiektywnej oceny potrzeby wykonania zabiegu, zahamowania w odpowiednim momencie a czasem rozpoznania, że jeszcze nie ma potrzeby ingerowania w naturę."
Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W roku 2000 uzyskała tytuł specjalisty stomatologii ogólnej. Od 2002 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach teoretycznych i praktycznych.
Absolwentka Akademii Medycznej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywała w publicznych placówkach służby zdrowia.
Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy, dbająca o dobre samopoczucie każdego gościa odwiedzającego Instytut. Traktuje swoją pracę jako wyzwanie i powołanie.Specjalistka w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. Posiada certyfikat Stylizacji Paznokci Alessandro oraz Certyfikat Zdrowe Stopy Gehwol. Z powodzeniem przeprowadza zabiegi z użyciem urządzenia Endermologie , zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz peelingi chemiczne. Uczestniczka wielu sympozjów i kongresów kosmetycznych z zakresu wizażu , stylizacji oraz pielęgnacji twarzy i ciała.
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalistka w zakresie pielęgnacji ciała. Z pasją i zamiłowaniem przeprowadza zabiegi relaksacyjne, ujędrniające oraz niwelujące mankamenty skóry. Ponadto specjalizuje się w zabiegach na twarz, peelingach chemicznych, zabiegach anti – age oraz anti – acne. Wykonuje zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs oraz makijaże okolicznościowe.
Absolwentka polskiej akademii mikropigmentacji ROYAL LINER, wykonuje zabiegi makijażu permanentnego, współpracuje ze szkołami kosmetycznymi w zakresie wykonywania sesji pokazowych. Do zabiegów używa sprzętu renomowanej firmy, najbardziej zaawansowanego technologicznie. Każdej swojej klientce daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu.