Instytut Zdrowia i Urody SENTIDO jest doskonałą alternatywą dla kogoś, kto w spokojnym otoczeniu, a zarazem blisko centrum Wrocławia chce zorganizować szkolenie lub prezentację.

Do Państwa dyspozycji oddajemy piękną, kameralną salę mogącą pomieścić ok. 15 osób. Budynek jest klimatyzowany, posiadamy duży parking, nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu. Oferujemy profesjonalną obsługę każdego szkolenia z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb, aby mogli skupić się Państwo wyłącznie na merytorycznym aspekcie szkolenia.

Proponujemy również skorzystanie z usług cateringowych (dodatkowo płatnych) dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasz Instytut posiada niewielkie zaplecze kuchenne w pełni przygotowane dla potrzeb obsługi cateringowej.

Naszym atutem jest dobra lokalizacja – zjazd z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz duży parking dla naszych Klientów. Staramy się być wyjątkowi nie tylko ze względu na cenę, lecz także charakter i formę świadczonych przez nas usług, a każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie i w pełni profesjonalnie.

Sala konferencyjna
Sala konferencyjna
Parking przed Instytutem


Wygodny parking przy Instytucie

Do dyspozycji gości posiadamy wygodny i duży parking z przodu i z tyłu Instytutu. Bez problemu pomieści ponad 20 samochodów.
Idealne miejsce na kameralne szkolenie lub prezentację produktu.