Gabinet pielęgnacji twarzy

Pielęgnacja Twarzy


Gabinet, w którym wykonuje się zabiegi na twarz. Odkryjesz tu swoje naturalne piękno. Luksus, spokój i ciepło będą towarzyszyły Ci od pierwszej do ostatniej minuty zabiegów na twarz. To tutaj oczyszczamy i odświeżamy cerę, nadając jej zdrowy i piękny wygląd.

Gabinet pielęgnacji dłoni

Pielęgnacji Dłoni


Królestwo kolorowych lakierów i żeli do paznokci. Miejsce wytwornej pielęgnacji i relaksu dla Twoich dłoni.

Gabinet medycyny i chirurgii estetycznej

Medycyna estetyczna


Miejsce w którym ogromna wiedza i doświadczenie medyczne lekarza kreują piękno i przywracają zdrowie.

Gabinet zabiegowy

Gabinet Zabiegowy


Nowoczesny gabinet, w którym wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny przeprowadza badania oraz zabiegi chirurgiczne.

Piękne wnętrza tworzą atmosferę, w której się zrelaksujesz i spędzisz wspaniałe chwile.
Gabinet Endermologii

Gabinet Endermologii


Gabinet, w którym za pomocą urządzenia Endermologii LPG skutecznie redukujemy celulit i modelujemy sylwetkę naszych Klientek.

Gabinet Pedicure

Pedicure


To miejsce, w którym przeprowadzane są zabiegi pielęgnujące i upiększające stopy. Pedicure SPA, pedicure biologiczny lub leczniczy wykonywane na profesjonalnych produktach sprawią, że Twoje stopy będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Gabinet pielęgnacji ciała

Pielęgnacja Ciała


Miejsce, w którym odbywa się rytuał piękności. Odkryjesz tu nowe doznania dzięki profesjonalnym zabiegom na ciało firmy Sothys, a masaż wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu.

Gabinet stomatologiczny

Stomatologia


Wygoda i komfort pacjenta jest bardzo ważna. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom oraz pięknym wnętrzom gabinetu, tworzymy niezwykle miłą atmosferę podczas wizyt. Posiadamy RTG cyfrowe na miejscu.