Zabiegi Academie | Sentido – medycyna estetyczna, endermologia, botoks Wrocław

Academie
Profesjonalne zabiegi twarzy, które zaspokoją wszystkie jej potrzeby. Poprawiając wygląd naszej twarzy, wpływają również na nasze samopoczucie. Zabiegi Academie to połączenie specjalistycznego masażu manualnego oraz ultra-aktywnych substancji czynnych.


W historii kosmetyki jest niewiele marek, które wywarły niekwestionowany wpływ na rozwój kosmetologii. Nie ma wątpliwości, że Académie Scientifique de Beauté, która istnieje na rynku od 125 lat, należy do tego zasłużonego grona. Ta francuska marka wprowadziła nie tylko rewolucyjne innowacje, ale stworzyła też fundamenty współczesnej metody pielęgnacji, która dzisiaj jest wykorzystywana w całym świecie kosmetyki i spa.
Rodzaje zabiegów Academie:
Zabieg nawilżający
Kąpiel nawilżająca i zatrzymująca wodę w skórze. Zabieg wygładza zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia, a skóra staję się gładsza i milsza w dotyku.
Zabieg ujędrniający
Zalecany jest osobom dojrzałym. Poprawia rysy twarzy, zmniejsza zwiotczenie i napięcie skóry. Inicjuje wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Zabieg na zaczerwienienia
Seria zabiegów wzmacniająca ścianki naczyń. Zwęża naczynia krwionośne, co zmniejsza przekrwienia oraz przynosi skórze ukojenie.