Instytut Zdrowia i Urody Sentido oferuje profesjonalne makijaże:
makijaż ślubny, makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż sylwestrowy.
MAKIJAŻ ŚLUBNY
Jest makijażem wyjątkowym, gdyż wykonuje się go z okazji wyjątkowej ceremonii, jaką jest ślub. Makijaż łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Jest uzupełnieniem stylizacji ślubnej, czyli jego kolorystykę dostosowuje się do bukietu ślubnego oraz dodatków. Wizażysta dobiera go indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Panny Młodej. Niezwykle istotnym elementem makijażu ślubnego jest sesja próba. To na spotkaniu próbnym wizażysta omawia z Panną Młodą każdy szczegół, tak by urzeczywistnić wszystkie Jej marzenia.
MAKIJAŻ DZIENNY
To makijaż subtelny i bardzo naturalny. Podczas jego wykonywania wizażysta dobiera odpowiednie kosmetyki oraz kolorystykę, tak, by finalny efekt był adekwatny do zawodu, jaki wykonuje Klientka. Makijaż dzienny powinien być makijażem “wygodnym”, ponieważ utrzymuje się on na twarzy w ciągu całego dnia. Jego najważniejszym zadaniem jest podkreślenie u Klientki jej naturalnego piękna.
MAKIJAŻ WIECZOROWY
Ten rodzaj makijażu nie zamyka się w żadnych granicach. Dostosowuje się go jedynie do charakteru imprezy oraz wyobrażeń, jakie ma wobec niego nasza Klientka. Wizażysta wykonując makijaż wieczorowy bawi się kolorami.