Zabieg EXUVIANCE PROFESSIONAL dla skóry suchej i wrażliwej z witaminą C
Odpowiednia pielęgnacja skóry to odpowiadanie na jej indywidualne potrzeby. Skóra sucha i wrażliwa potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Podrażnienia, zaczerwienienia, brak nawilżenia czy oznaki upływającego czasu wymagają kompleksowego, skutecznego, a jednocześnie niezwykle delikatnego działania.
3 Kroki Piękna Exuviance Professional to:
Delikatny piling złuszczający na bazie alfa- i polihydroksykwasów zmiękcza, wygładza i napina skórę.
Potrójnie aktywne serum pro-kolagenowe intensywnie nawilża, wypełnia i ujędrnia.
Kuracja odmładzająca w masce dostarcza substancji aktywnych o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, odmłodzona i wypoczęta. Specjalnie dobrane składniki aktywne przynoszą jej ukojenie, intensywne nawilżenie i przyjemne uczucie komfortu.Zabieg EXUVIANCE PROFESSIONAL na okolice oczu z witaminą C
Oczy, często określane zwierciadłem duszy, są również zwierciadłem naszego wieku. Cienka i delikatna skóra wokół oczu, jako pierwsza zdradza oznaki upływającego czasu. Zmiany zachodzące w okolicy oka rzutują na wygląd całej twarzy, wyraźnie ją postarzając. Drobne linie i zmarszczki, kurze łapki, ciemne obwódki lub obrzęki, opadające powieki… symptomów starzenia może być wiele. Zapobieganie im oraz walka z już istniejącymi, to misja specjalna Exuviance.
Exuviance Professional na okolicę wokół oczu „Witajcie piękne oczy!” oparty jest na filozofii 3 kroków piękna Exuviance:
Chemiczny peeling cytrynowy nakładany na całą okolicę oczu, łącznie z powieką górną i dolną – złuszcza, odświeża, rozjaśnia i napina skórę.
Aktywne serum rozjaśniające OptiLight do masażu lub pod ultradźwięki – molekuły piękna intensywnie wybielają i rozświetlają skórę.
Odmładzające płatki pod oczyz kwasami i retinolem redukują wszystkie oznaki starzenia się skóry.