INTENSYWNY ZABIEG ENERGIZUJĄCY Z ŻEŃ - SZENIEM SYBERYJSKIM
Francuska marka Sothys stworzyła nową linię do pielęgnacji twarzy o nazwie „Energia Młodości". Dzięki ekstraktowi z ŻEŃ-SZENIA SYBERYJSKIEGO, rośliny o cudownych właściwościach i wyjątkowych składnikach aktywnych, ten intensywny zabieg wzmacnia, przywraca energię i głęboko oczyszcza skórę. Obok Żeńszenia syberyjskiego w całej linii zastosowano także bogactwo składników pozyskiwanych z Rokitnika i z liści chilijskiego krzewu Boldo. Te trzy rośliny żyjące w trudnych warunkach środowiska, dają skórze swoją moc i energię życia. Po zabiegu skóra jest wyraźnie rozświetlona i pełna blasku. „Energia Młodości” to zabieg dla każdego typu cery, każdego wieku, dla Pań i Panów. W połączeniu z pielęgnacją domową przynosi wspaniałe efekty.
DZIAŁANIE:
  • odnowa energii komórkowej
  • redukcja zmarszczek
  • ujędrnienie, rozświetlenie i nawilżenie skóry
CZAS TRWANIA ZABIEGU:
1,5 godz.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:
  • Zabieg można wykonać jednorazowo , jako tzw. zabieg bankietowy
  • Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów- raz w tygodniu
PIELĘGNACJA DOMOWA:
ENERGIA MŁODOŚCI KREM NA DZIEŃ:
Intensywnie energizujący i odmładzający krem z żeń –szeniem syberyjskim. Ekstrakt z nasion łubinu działa regenerująco a peptydy ryżowe pobudzająco. Krem przeznaczony dla wszystkich typów cer w każdym wieku. Przygotowany w 2 konsystencjach: Lekkiej i komfortowej. Dzięki innowacyjnym składnikom aktywnym, produkt doskonale rozświetla cerę ujawniając jej młodzieńczy wygląd.

ENERGIA MŁODOŚCI KREM NA NOC:
Intensywnie energizujący i regenerujący krem na noc. Zawarty w produkcie kwas glikolowy działa naprawczo na skórę. Koncentrat z żeń-szenia syberyjskiego energizuje i odżywia skórę, sprawiając, że rano wygląda na świeżą i wypoczętą. Krem przeznaczony dla każdego typu cery, pozbawionej energii i blasku.

SERUM INTENSYWNIE ENERGIZUJĄCE Serum o wyjątkowo lekkiej konsystencji, wzmacnia kapitał energetyczny skóry, sprawia że cera odzyskuje zdrowy koloryt i blask.(kolagen, Dzień po dniu cera odzyskuje jednolity koloryt, staje się jaśniejsza i świetlista. Dla każdego rodzaju cery i wieku.


BŁYSKAWICZNY KOREKTOR ENERGIZUJĄCY Najnowszej generacji krem EE* (Energy Enhancer – wzmocnienie energii) Zawiera pigmenty zamknięte w mikrokapsułkach, które natychmiast i w sposób ukierunkowany korygują widoczne niedoskonałości cery. Uniwersalny odcień. Dla różnych typów cer w każdym wieku.

ENERGIZING BOOSTER SERUM
AMPUŁKI ENERGIZUJĄCO ROZŚWIETLAJĄCE (2x1ml) Prawdziwy zastrzyk energii: preparat działa jak błyskawiczna, niewidzialna maska redukująca widoczność zmarszczek. Skóra jest bardziej promienna, dobrze i świeżo wyglądająca. Dla różnych typów cer w każdym wieku.