Poznaj [C] COLLAGENE HYALURONIQUETM II, pierwszy zindywidualizowany, intensywny zabieg przeciw starzeniu się, dopasowany do prawdziwego wieku Twojej skóry na podstawie fachowej diagnozy, która określa jej stopień zestarzenia się. 80 minut profesjonalnego zabiegu, łączącego technologię z unikalną techniką modelowania, który zapewnia potwierdzoną i długotrwałą skuteczność. Skóra jest lustrem, w którym można zobaczyć na co cierpi ciało.
Choć przyczynami procesu starzenia się są zmiany hormonalne i z góry określone czynniki genetyczne, to stanowią one zaledwie 25% oznak starzenia się. Starzenie się skóry jest również konsekwencją warunków zewnętrznych i złego trybu życia. W rzeczywistości tempo i intensywność starzenia się skóry zależy od czynników środowiskowych (promieniowanie UV, zanieczyszczenie i klimat) i innych jak stres, papierosy, brak snu. Aktywna walka z tymi dokuczliwymi czynnikami jest niezbędna, aby opóźnić pojawianie się widocznych oznak starzenia się skóry. Blask i piękno niekoniecznie odzwierciedla nasz prawdziwy wiek:

TWOJA SKÓRA NIE ZAWSZE MUSI BYĆ W TWOIM WIEKU
Firma Sothys stworzyła swój nowy program kosmetyczny jako unikatową koncepcję opartą na profesjonalnej diagnozie skóry, dokonanej w celu określenia prawdziwego wieku skóry (lub stopnia zestarzenia się) oraz zaoferowania skutecznego, kompletnego i w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania.
Główne elementy nowego programu firmy Sothys:
  • kompleks H2CRTM (peptydy + skuteczne przeciwutleniacze) zwiększający zasoby zdrowych komórek skóry i na długo optymalizujący funkcjonowanie skóry.
  • nakierowane na walkę ze starzeniem się składniki aktywne odpowiadające określonym potrzebom skóry wg jej stopnia zestarzenia się, oddziałujące na trzy naturalne składniki skóry – kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.
  • wyjątkowy kompleks z lnu pochodzący z badań

Sothys Auriac, bogaty w kwasy omega3 i cukry, oferujący skórze niezbędne składniki i zachowujący jej witalność i blask.

Czas zabiegu: 90 minut
DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ POLECAMY:
4 rodzaje kremów – aktywnie odmładzających oraz 4 rodzaje intensywnych serum. Kosmetolog na podstawie diagnozy określającej prawdziwy wiek skóry dobiera dla Klienta odpowiednią pielęgnację domową.

Krem odmładzający na dzień (wersja lekka lub komfortowa) o stopniu 1,2,3 i 4 spowalnia procesy starzenia dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Skóra staje się rozświetlona i wyraźnie młodsza.

Intensywne serum odmładzające o stopniu 1,2,3 i 4 ma silne działanie liftingujące i napinające. Jego ukierunkowane działanie zwalcza oznaki starzenia spowodowane czynnikami środowiska.