Clarte and Confort – zabieg do cery naczynkowej
Pojawiające się nagłe zaczerwienie lub stały rumień na twarzy. Rozszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje). Takie problemy miewa coraz szersza grupa osób trafiających do gabinetów kosmetycznych. Odpowiedź Sothys to gama składników poprawiających mikrokrążenie i wzmacniających ściany naczyń krwionośnych (głównie flawonoidy, polifenole, witamina PP), pozyskiwane z ekstraktów z liści leszczyny, owoców borówki i drożdży. Ukojenie i konieczna ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych (zimny wiatr, mróz, suche, gorące powietrze) to flawonoidy z mięty, masło z mango i karite).
Do pielęgnacji domowej polecamy:
Delikatną Emulsję i Krem Ochronny – łagodzące produkty do codziennej pielęgnacji. Bogate w odżywcze i nawilżające składniki aktywne, zwalczające zaczerwienienia oraz rozszerzone naczynka skórne.

Serum do cery naczynkowej – skoncentrowane serum poprawiające stan skóry podrażnionej i naczynkowej. Zawarte w produkcie mięta i leszczyna wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, poprawiają krążenie, łagodzą zaczerwienienie i uczucie pieczenia.